Współpraca z IMC Warsaw się opłaca!

Wynajmij nam swoje mieszkanie w Warszawie

O IMC Warsaw

IMC Warsaw to program mający na celu zwiększenie rozpoznawalności Warszawy, jako miejsca wartego odwiedzenia, jak również promowanie nawiązywania kontaktów między społeczeństwami w UE i poza nią. Warszawa to dla nas coś więcej niż turystyka. To miejsce niesamowitych spotkań. W naszych oczach Warszawa ma niezwykły potencjał do odkrywania sztuki, historii oraz nauki. Dlatego zachęcamy młode osoby do odwiedzin i aktywnego spędzania czasu w Warszawie.

Zalety programu

Wynajem mieszkania za pośrednictwem IMC Warsaw jest bardzo proste. Kontaktujesz się z nami, umawiasz szczegóły, a my szukamy Twoich klientów.

Wynajem krótkoterminowy

Z IMC Warsaw wynajmujesz mieszkanie na krótki okres czasu od 5 do 14 dni. Z wyprzedzeniem informujemy Cię, w których terminach mamy zapotrzebowanie na wynajem, a ty sprawdzasz dostępność w swoim kalendarzu. Pozostały czas mieszkanie, pokój, czy lokal jest do Twojej dyspozycji.

Lokal, pokój, dom...

Ze względu na różne potrzeby naszych gości, chcemy przedstawiać jak najszerszą ofertę dopasowując się do ich potrzeb. W związku z tym, poszukujemy zarówno pokoi pod wynajem, jak i domów, mieszkań, lokali. Jeśli jesteś właścicielem takiego miejsca, skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Skontaktuj się

Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www, a my prześlemy Ci szczegóły oferty.

Omów szczegóły

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Możesz liczyć na pomoc oraz wsparcie prawne z naszej strony.

Nawiąż współpracę

Gdy znajdziemy odpowiednie osoby do Twojego miejsca – skontaktujemy się z Tobą w celu rezerwacji i przygotowania miejsca. Gdy Nasi zagraniczni goście przybędą, będziesz mógł ich ugościć!

Wynajmij mieszkanie z IMC Warsaw

Zapraszamy do Polski wiele młodych osób, które chcą poznawać naszą kulturę i historię. Naszym zadaniem będzie zadbanie o bezpieczeństwo, harmonogram wyjazdu, jak również zakwaterowanie. W związku z tym zapraszamy do nawiązania współpracy.